Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

czy znacie kogoś dobrego w krakowie do prowadzenia księgowości

czy znacie kogoś dobrego w krakowie do prowadzenia księgowości

Biuro projektowe poszukuje biura rachunkowego do realizacji wszystkich wymaganych przez przepisy działań związanych z księgowością! Dotychczas realizowałem to sam, ale czasowo nie daję radę, głównie przez to, że mam coraz więcej zleceń i własnej pracy.

atek562

Posty: 10

 
Mój znajomy wiem, że korzysta z takiego outsourcingu i sobie chwali. Ponoć dużo miesięcznie za pakiet usług musi płacić, w stu paru dziesięciu złotych się zamyka. Także nie jest to duży wydatek, a jednak daje pewien komfort.

Oct714

Posty: 14

 
Powstało bardzo dużo biur rachunkowych teraz. Zresztą nie ma co się dziwić, bo przepisy w kraju nad Wisłą są tak zawiłe, że bez wsparcia specjalistów to można się faktycznie w tym wszystkim zagubić. Jest popyt jest podaż.

gregcie@

Posty: 18

 
Prowadzenie zdalnej księgowości to zlecałem niedawno firmie VAT. Mają swój portal na biuro-rachunkowe-vat.pl. Uczciwe warunki jeśli chodzi o cenę. Nie ukrywają kosztów, można się z nimi porozumieć w tym temacie. Porównując z cenami jakie mają inne biura to tutaj jest rzeczywiście rozsądnie. Ja mam sklep internetowy i przez pewien czas sam się księgami zajmowałem, ale już po prostu doba zaczęła być dla mnie za krótka.

GF6

Posty: 26

 
Nie wiem kogo tutaj polecać. Jeszcze nie mam własnej firmy i problemów z US-em...choć co roku jak składam PIT to mam trochę stresa, ale jeszcze z tym to sobie radzę samodzielnie.

abardyt

Posty: 14

 
Jest z czego wybierać jeśli chodzi o takich usługodawców. Jeszcze jakiś czas temu to pamiętam, że było dużo mniej tych profesjonalnych biur z licencjonowanymi księgowymi czy doradcami podatkowymi.

Czarek

Posty: 17

 
Miałem okazję przez pewien czas korzystać z pomocy biura rachunkowego, ale nie wspominam za dobrze. Były opóźnienia, problemy z kontaktem, wyjątkowo źle trafiłem.

Nikuś23

Posty: 19

 
Jestem VAT-owcem więc co jak co, ale trochę tych rozliczeń, faktur i całej dokumentacji mam do ogarnięcia. Pomaga mi mój znajomy, który jest księgowym ale coraz poważniej myślę jednak nad jakimś zewnętrznym biurem, bo jest coraz więcej dokumentów do prowadzenia.

andrew66

Posty: 8

 
Sam to chętnie bym księgowość oddał w ręce jakiegoś biura, ale też mam trochę stracha, bo nie wiadomo na kogo się trafi. Jest z tego co słyszałem sporo firm, które zatrudniają ludzi bez licencji i bez uprawnień. Trzeba być ostrożnym.

Fruuu56

Posty: 18

 
Będę za niedługo startował z własną firmą i już zaczynam się czuć trochę niepewnie w gęstwinie tych wszystkich regulacji, ustaw, uchwał i tak dalej. Szkoda, że przepisy w naszym kraju nie są zbyt przychylne przedsiębiorcom, tak jak w niektórych krajach na zachodzie.

Ptaszyna

Posty: 6