Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

księgowość internetowa

księgowość internetowa

Czy waszym zdaniem księgowość hybrydowa to dobry pomysł? Jak oceniacie podobne warunki współpracy z biurem rachunkowym? Działa u was ten format odpowiednio? Dajcie znać, jak macie czas :)

propek1

Posty: 2

 
Księgowy powinien założyć ci biznes bezpłatnie, jeżeli zdecydujesz się na współpracę. Warto wykorzystać podobne podejście, bo ułatwia życie.

Krzysio

Posty: 12

 
KPiR najbardziej optymalne, bo jednak można zarządzać kosztami. Zasady ogólne dają przewagę, jeżeli posługujesz się wiedzą niezłego księgowego. Mam nadzieję, że w końcu coś ruszą z tym wysokim zusem, bo teraz tragedia ze stawkami.

TomekK

Posty: 6

 
Byłem na księgowości online, ale teraz jestem na hybrydowej i oszczędność czasu jest bardzo widoczna.

BenK000

Posty: 10

 
W hybrydowej księgowości tylko przechowujesz samodzielnie dokumenty. No i robisz przelewy. Reszta należy do księgowego. W Polsce bez biura rachunkowego poza tym nie da się prowadzić biznesu. Próbowałem kiedyś, nie polecam ;)

TomekK

Posty: 7

 
Coś podobno mają w końcu z zusem zrobić. Jakieś obniżki się miały szykować na 2018 rok, ale czy to dalej aktualne?

Nikusinski23

Posty: 17

 
50 złotych płacisz w kpir50.pl. Niedawno przeszedłem. Z czasem liczę, że nastąpią zmiany w składkach ZUS. Podobno już pracują nad „Małą Działalnością Gospodarczą”. Oby to weszło, jak najszybciej. Teraz księgowość mi prowadzi pan Łukasz Czyżewski. W cenie 50 złotych jest program do fakturowania, podpowiedzi księgowego na dowolne zapytanie, reprezentacja przed urzędami. To normalnie licencjonowany księgowy, więc przypomina nawet o najnowszych zmianach przepisów. Dla mnie rewelacja i jeszcze kilku znajomych na samozatrudnieniu naprowadziłem. Cena mnie na początku trochę zszokowała, bo jest naprawdę tanio, nawet w porównaniu do branżowych gigantów. Trzeba szukać po prostu, bo można trafić na ogarniętego księgowego.

reavan

Posty: 6

 
Jak jesteś na samozatrudnieniu to idź do księgowych wyspecjalizowanych tylko w tym formacie. Ja korzystasz z biur, gdzie jeszcze dochodzą rozliczenia spółek to twoje interesy jakby schodzą na dalszy plan i się nie opłaca.

rolniki

Posty: 29

 
Chodzi przede wszystkim o to, abyś miał stały kontakt z księgowością internetową. No i sprawdź koniecznie kwalifikacje biura, referencje od dotychczasowych klientów, cennik. Czy nie ma dużych kwot za księgowanie dodatkowych dokumentów. Najniższa stawka księgowości dla samozatrudnionych w Polsce to 50 – 100 złotych. Niżej bardzo trudno zejść.

gumisiek45

Posty: 6