Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Księgowy Warszawa

Księgowy Warszawa

Muszę pilnie zmienić biuro rachunkowe w Warszawie, bo mam straszne opóźnienia w wystawianiu umów zdalnym współpracownikom. Już dwie osoby przez opóźnienia księgowości straciłem. Bardzo proszę pilnie o podpowiedzi, czy znacie dobrego księgowego w stolicy.

alek44

Posty: 2

 
Sprawdź, na jakim oprogramowaniu pracuje księgowość i czy jest aktualizowane pod względem nowych przepisów. Teraz, np. JPK. Nie wszystkie biura rachunkowe podobno dają radę.

damian

Posty: 9

 
Najlepiej to już przed założeniem firmy się z biurem rachunkowym skontaktować. Niech ci wszystko pozakładają, bo zrobisz jeden błąd formalny i jest słabo.

Alimer56

Posty: 6

 
Pamiętaj, że i tak to przedsiębiorca odpowiada za błędy w sprawach księgowych, więc wybieraj kogoś faktycznie dobrego, z potwierdzonymi opiniami, a nie najtańszego, bo to źle się skończy.

warter88

Posty: 5

 
Wyślij maila na biuro(at)atroks.pl i wyjaśnij, jaką działalność gospodarczą chcesz założyć. Podaj, np. profil biznesu, potencjalną formę opodatkowania, przewidywaną ilość dokumentów księgowych, a ci podpowiedzą, co dalej robić. Zakładałem u nich pierwszy biznes rok temu i jestem bardzo zadowolony. Mega ogarnięci księgowi i nigdy nie czekałem długo na odpowiedź. A zadawałem mnóstwo skomplikowanych pytań.

Jacuś

Posty: 11

 
Może się zbliżają złote czasy dla samozatrudnionych, bo w końcu coś się ma ruszyć ze zryczałtowanym ZUS-em, ale uwierzę dopiero, jak zobaczę w rzeczywistości.

xacax

Posty: 11

 
Warto podpytać przed uruchomieniem biznesu, czy da się zoptymalizować niektóre kwestie podatkowo. Z US najlepiej kontaktować się wyłącznie przez księgowego, a nie osobiście, bo masz większe szanse na błyskawiczne zakończenie sprawy.

Czarek

Posty: 4

 
Tylko małe biuro rachunkowe, które jest w stanie odpowiedzieć dosłownie na każde pytanie. Uwierz, że to będzie potrzebne, bo teraz przepisy podatkowe tak szybko się zmieniają, jak nigdy. Nie mam pojęcia, kto w tym ogarnia.

Sewerynus

Posty: 17