Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

program SKP dla średnich firm, polecicie ?

program SKP dla średnich firm, polecicie ?

Hejka. Zastanawiam się nad tym, który program do prowadzenia księgowości dla średnich firm umożliwia bezproblemową obsługę, a jednocześnie niską cenę?

lucjann

Posty: 3

 
Program Super Księga Podatkowa w stu procentach spełnił moje oczekiwania, więc nie mogę powiedzieć na jego temat ani jednego złego słowa. Wydaje mi się, że to oprogramowanie zdecydowanie warte swojej ceny.

audi80

Posty: 14

 
W pierwszej chwili książka przychodów i rozchodów była dla mnie prawdziwą czarną magią. Później znalazłem odpowiednie oprogramowanie, które pozwala mi ją prowadzić.

Black_Riot

Posty: 5

 
Po przeczytaniu Waszych wiadomości mam świadomość, że program SKP dla biur rachunkowych jest powszechnie wykorzystywany. To dobry sygnał.

LOOKAS1989

Posty: 26

 
Dużej uwagi wymaga program do prowadzenia biur rachunkowych, który postanowi zakupić przedsiębiorstwa. Ma on realny wpływ na to, jak sprawnie będzie działało biuro rachunkowe. Czasami oprogramowanie ułatwia, a czasami utrudnia życie.

Appell

Posty: 6

 
Z moich doświadczeń mogę zarekomendować program Super Księga Podatkowa, ponieważ z jego funkcjonalności korzysta mój brat. Program nie sprawia nawet najmniejszych kłopotów.

basia44

Posty: 12

 
Dużą zaletą, jaką zapewnia Super Księga Podatkowa jest możliwość dopasowania funkcjonalności oprogramowania do realnych potrzeb. Dzięki temu możecie mieć pewność, że płacicie wyłącznie za moduły, które znajdą realne zastosowanie w Waszej firmie.

syrena88

Posty: 6

 
Mój faworyzowany program do prowadzenia księgowości dla średnich firm odszukacie w ofercie tego producenta: https://www.ksiega-podatkowa.pl. Sprawdza się nawet w przypadku najbardziej nietypowych działań. Bezproblemowy, wygodny i tani.

Black_Riot

Posty: 15

 
Nie chciałem inwestować zbyt mnóstwo pieniędzy w oprogramowanie, a w związku z tym zakupiłem program SKP dla średnich firm. Myślałem, iż ze względu na cenę funkcjonalność programu będzie ograniczona, jednakże bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Polecam! :)

Wygodniś22

Posty: 22

 
Mam pewność, że książka przychodów i rozchodów przerażała na początku praktycznie każdego początkującego właściciela działalności gospodarczych. Wystarczy dobry program.

Wariat

Posty: 33