Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Outsourcing prac białystok

Outsourcing prac białystok

Cześć, prowadzę średniej wielkości agencję interaktywną. Zatrudnienie stacjonarne przestało mi się opłacać. Obecnie podpisuję umowy o dzieło i czasami umowy zlecenie, jednak szukam księgowości w formacie outsourcingu, która uporządkuje dokumentację, zoptymalizuje wszystkie umowy i inne kwestie kadrowe, abym nie miał problemów z US. Bardzo proszę o wasze doświadczenia z outsourcingiem działu kadry i płace w Białymstoku.

audi80

Posty: 4

 
Od trzech lat (mniej więcej) zatrudniam w formacie outsourcingu działu kadry i płace kadryvh.bialystok.pl. Nawet jednego błędu nie było w ramach standardowych kontroli. Można się umówić, że kluczowe dane HR biuro generuje na potrzeby księgowości wewnętrznej. Dochodzi do tego pomoc w zatrudnieniu cudzoziemców. Akurat korzystam sezonowo i doradztwo w tej materii bardzo się przydaje. Jeżeli masz chaos organizacyjny w rozliczeniach z pracownikami i z kontaktami ZUS to koniecznie z nimi porozmawiaj. Bogata oferta dopasowana do potrzeb małej i średniej firmy. Cena właściwie niezmienna.

Tadzin

Posty: 31

 
Bardzo dobry program do rozliczeń pracowników to Płatnik. Szukałbym na twoim miejscu firmy, która rozumie potencjał wskazanego oprogramowania.

atek562

Posty: 6

 
Niestety zarządzanie aktami osobowymi pracowników jest dość skomplikowane, szczególnie przy zdalnej współpracy z ludźmi. Wiem, że zaniedbania w tym obszarze grożą dużymi grzywnami, a właściwie coraz większymi.

Nikuś23

Posty: 19

 
Najgorzej, że w Polsce masz umowy brutto – brutto. Prowadzę firmę kilka lat, a dalej nie rozumiem niektórych kwestii rozliczeniowych. Z księgową mam stały kontakt, co szczególnie przydaje się podczas kontroli. No i masz zawsze przypomnienia o harmonogramie rozliczeń. Jak dla mnie to kluczowa sprawa.

Misieczek

Posty: 7

 
Mam nadzieję, że coś pozytywnie z rozliczeniami podatkowymi zrobi Konstytucja dla biznesu, bo już jestem zmęczony kontrolami, nawet małej działalności gospodarczej, jednoosobowej. Nie mam pojęcia, w jaki sposób ludzie sobie radzą bez księgowych.

Czertuś_00

Posty: 28

 
Mi księgowa odradziła zatrudnianie na umowę o dzieło, jeżeli nie ma faktycznie konkretnego rezultatu. Mój znajomy dostał srogą karę i pismo o zwrocie składek, bo zatrudniał właśnie na 50% KUP i źle na tym wyszedł. Wszystkie sprawy kadrowo – płacowe rozliczał samodzielnie i taki tego skutek. Lepiej zapłacić za dobrą księgowość i się po prostu nie martwić o przyszłość biznesu.

xtigerx

Posty: 7

 
Koniecznie zobacz, czy możesz współpracować z księgowością na bazie pełnomocnictwa. Taka relacja mocno ułatwia życie. Ogólnie liczę, że nowe przepisy w końcu zlikwidują nadmierny klin podatkowy, bo teraz mało kogo opłaca się zatrudniać legalnie. A szkoda, szczególnie dla młodych ludzi.

pawel253

Posty: 8

 
Moim zdaniem na prowadzenie akt pracowników nie ma sensu żałować pieniędzy. Wielu pracowników tymczasowych pozywa pracodawców, niestety. Jak masz porządek w rozliczeniach to nikt się do niczego nie przyczepi. Miałem już kilka dziwnych sytuacji i księgowość mnie wyratowała.

prostaczek4

Posty: 7

 
Podobno mają karać za wypychanie ludzi na samozatrudnienie, więc bez optymalizacji podatkowej znowu się nie obejdzie. Według mnie zatrudnienie własnej księgowej mija się z celem. Outsourcing wychodzi znacznie taniej, no i masz rozliczenie na fakturze VAT.

syrena88

Posty: 12