Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Rozliczenia Podatkowe dla samozatrudnionych w Anglii

Rozliczenia Podatkowe dla samozatrudnionych w Anglii

Hey. Co myślicie o rejestracji spółki ltd online? Gdzie to można rzeczywiście dobrze szybko i zgodnie z przepisami zrobić? Jeśli macie jakieś sprawdzone biuro rachunkowe w Anglii to prosiłbym o namiar

namok 

Posty: 1

 
Rejestrowałem ltd przez stronę http://financialrepublic.co.uk, polecam biuro, działają legalnie, mają doświadczenie, nie jest to firma z kapelusza, ale profesjonalny certyfikowany i ubezpieczony usługodawca.

Hoteowo24h

Posty: 19

 
Ja się zastanawiam poważnie nad spółką Offshore, jest trochę możliwości można rzeczywiście ograniczyć koszty, ale z drugiej strony byłoby to dla mnie wypłynięcie na zupełnie nieznane wody, coś nowego.

wisła05

Posty: 10

 
Nie znam księgowych w Londynie ale za jakiś czas sam będę szukał takiej porady bo chcę jednak założyć swoją działalność jednoosobową, chodziłoby o tworzenie stron szeroko pojętą informatykę.

Tadzin

Posty: 5

 
Nasza restauracja w Londynie jak na razie ma się dobrze, choć jak zakładaliśmy działalność to było dużo obaw, ale póki co się układa. Warto spełniać swoje marzenia i otwierać swoje biznesy zamiast całe życie się zastanawiać – a co będzie jak się nie uda?

Sewerynus

Posty: 15

 
Nie mam pojęcia jak się rejestruje firmę ani w Uk ani w PL, jakoś nigdy nie miałem głowy do tego żeby zdecydować się na swoją firmę, za dużo załatwiania, za dużo ryzyka i kosztów jak dla mnie.

namok

Posty: 16