Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Porady prawne w internecie ??

Porady prawne w internecie ??

Hej.

Jakie możliwości daje prawnik online? Niedawno koleżanka poleciła mi takie usługi, gdy wspomniałam, iż nie mam czasu na wizyty u prawnika, choć jest mi on potrzebny do pewnych spraw.

Iwona3

Posty: 17

 
Zawsze zastanawiało mnie, jak odbywają się płatności za usługi, jakie świadczy prawnik online. Koleżanka niedawno wytłumaczyła mi, że wyceniają oni sprawę, potem przesyłają link do szybkich płatności – wystarczy zrealizować przelew na żądaną sumę, a potem mamy szansę otrzymać poradę. Niektóre kancelarie dzwonią i udzielają porady, inne proponują przygotowanie dokumentów i porady.

namok

Posty: 23

 
Raz miałem do czynienia z poradą prawną online, jaka była rzeczowa, ale czekałem na nią 2-3 dni, co było dla mnie dość długim niekiedy.

W sumie nie mam powodów do narzekania, albowiem w kancelarii prawniczej zapłaciłbym nawet dwukrotnie więcej za tą samą wiedzę, jaką zyskałem.

eef12

Posty: 17

 
W sumie, gdy były mi konieczne porady prawne online, bowiem popadłem w delikatne tarapaty to http://kancelaria24.co okazała się niezmiernie pomocna. Szybko zapłaciłem i otrzymałem rzeczową poradę poprzez telefon. Mogłem w tym okresie być w pracy, a nie marnowałem czasu na wizyty u prawnika, czekanie w kolejce i krótką rozmowę.

Zdecydowanie polecam wszystkim!

Wariat

Posty: 33

 
Zawsze zastanawiało mnie, jak odbywają się płatności za usługi, które świadczy prawnik online. Koleżanka niedawno wytłumaczyła mi, że wyceniają oni sprawę, potem przesyłają link do szybkich płatności – wystarczy zrealizować przelew na żądaną sumę, a potem mamy szansę zdobyć poradę. Niektóre kancelarie dzwonią i udzielają porady, inne oferują przygotowanie dokumentów i porady.

donbagino

Posty: 25

 
Mogę pochwalić się, że prawnik online udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi, która pozwoliła mi szybko i bezproblemowo rozwiązać sprawą, która do tej pory była moim zmartwieniem.

Jeśli się wahacie nad takim rozwiązaniem – to całkowicie zrozumiałe, ale mój przykład pokazuje, że warto zaryzykować.

Trener

Posty: 13

 
W przeszłości również byłam rozczarowana wizytą u prawnika, bo przekazał mi on niezmiernie prędko, co myśli o danej sprawie, a zarówno jak wygląda to od strony prawnej. Później zainkasował honorarium i wizyta została uznana za zakończoną. Dla mnie lepiej prezentują się porady prawne online, bo istotnie rozjaśniają sprawę, a formułując swoje zapytanie nie zapomnimy o niczym.

johncena67

Posty: 19