Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Biuro rachunkowe - proszę o pomoc!

Biuro rachunkowe - proszę o pomoc!

Witam.

Czy ktoś korzystał z pomocy biura rachunkowego przy uzyskaniu dotacji na otwarcie działalności gospodarczej? Ile was to kosztowało?

Jak znacie jakieś adresy, podajcie.

Julian

Posty: 17

 
Mnie zależało, żeby było szybko, sprawnie i niedrogo. Najpierw prowadziłem to sam, lecz namówiła mnie znajoma, żebym skorzystał z biura rachunkowego, jak zobaczyła ile czasu mi to pochłania. Miała rację, więc tym co się wahają szczerze polecam. Nie chcę robić reklamy, lecz wiem po prostu co mówię.

Nikotymmm

Posty: 23

 
Nie ma się co spierać o to, czy biuro rachunkowe jest pomocne. Ci co zaczynają i twierdzą, że można samemu po prostu się mylą. No chyba, że jest się Zosią Samosią. Z całym dla nich jednak szacunkiem (bowiem znam takich) częstokroć się mylą i płaczą. Polak mądry po szkodzie.

Michałek

Posty: 29

 
Skontaktuj się z http://biuronastart.pl. Korzystam z ich usług od ponad roku. Jestem bardzo zadowolony. Wreszcie mogę naprawdę zająć się swoim, bo rachunki spędzały mi sen z powiek, jak pewnie każdemu, kto na początek stwierdzał, że da sobie radę. Poleciłem kilku osobom to biuro rachunkowe i są równie zadowoleni co ja.

@marcelko

Posty: 18

 
Szukając usług biura rachunkowego nie ma się co sugerować niską ceną. Dobrze wiadomo, że profesjonalne usługi w tej branży się cenią.

Gosienka54

Posty: 19

 
Jeśli nie potrzebujesz niczego więcej, a jedynie obsługę księgowości to oferta 24h biura rachunkowego jest godna uwagi. Zawsze można ją o coś rozszerzyć.

sonio

Posty: 17

 
Usługi on-line biura rachunkowego nie są kosztowne. Dla tych co otwierają działalność biura mają zawsze jakieś odpowiednie warunki, więc warto poszukać.

@marcelko

Posty: 19

 
Jestem żywym przykładem na to, że z biurem rachunkowym łatwiej jest o kapitał i prowadzenie rachunków w firmie. Mnie pomogli i dlatego polecam zwrócić się wszystkim tym, którzy nie mogą się zdecydować i korzystają z usług Pani Małgosi, koleżanki siostry brata znajomej, która kiedyś to robiła, ale czy teraz czy jej się uda to nie wiadomo:)

pioner

Posty: 23