Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

dokumentacja przetwarzania danych osobowych dla firm

dokumentacja przetwarzania danych osobowych dla firm

Szukam informacji na temat ochrony danych osobowych, a konkretnie obowiązkach w tym temacie spoczywających na firmach! Mamy dużo zasobów z danymi klientów i chciałbym je przetwarzać w zgodzie z aktualnymi przepisami.

Grabow12

Posty: 25

 
No tak, przedsiębiorcy nawet jak mają jednego klienta, czy zatrudniają jednego pracownika, to muszą zadbać o dokumentację w związku z przetwarzaniem danych. Jak mus to mus ;>

Krzysio

Posty: 27

 
Ciekawe czy moja firma prowadzi taką dokumentację...u nas szef jest znany z tego, że zazwyczaj o wszystkim dowiaduje się ostatnio i później płaci kary, bo czegoś nie dopełnił..no cóż, stać go :PP

HiT92

Posty: 28

 
Ja prowadzę swoją niewielką działalność jako biuro rachunkowe i tematem ochrony danych interesowałem się już dawno temu, także śledziłem akurat zmiany w przepisach. Dokumentację przetwarzania danych udało się dostać w dobrej cenie na stronie http://rbdo.pl/sklep. Proponuję tutaj rzucić okiem, oprócz pakietów dokumentów są artykuły na ten temat. Jak coś, to można też skorzystać z porad ekspertów, jakby ktoś nie dawał sobie rady z prowadzeniem dokumentacji, czy rejestracją w giodo. Cześć. !

michal0120

Posty: 23

 
Hehe, często sobie ludzie nie zdają nawet sprawy jak dużo danych gromadzą na swoich komputerach, a niestety nie można tak ot sobie zapisywać kolejnych nazwisk ;PP Ja to prowadzę sklep internetowy i dokumentację do wdrożenia kupowałam przez serwis http://rbdo.pl/sklep. Tutaj masz duży wybór pakietów, w zależności od tego jaki tym działalności się prowadzi. Warto się tym zająć, nim będzie za późno...czytaj – nim wejdzie PIP na kontrolę ;)

Kuwej56

Posty: 18

 
Wyczytałem na portalu http://rbdo.pl/category/informacje-prawne, że GIODO się dogadało z PIP i kontrolę mają być sprawniejsze ;P Ciekawe co to dokładnie oznacza...z tego co wiem to PIP robi blisko 100 tyś kontroli rocznie, więc szansa, że moją firmę odwiedzą w sumie nie jest taka mała ;(

Jacuś

Posty: 22

 
W przypadku szkół to na pewno trzeba zgłaszczać do GIODO rejestry uczniów, którzy wypełniają obowiązek szkolny poza daną szkołą i uczestników konkursów międzyszkolnych. Pozdrawiam!

BobStanley

Posty: 26

 
Dowiadywałem się na ten temat od gościa z PiP-u to faktycznie trzeba założyć dokumentacją całą i spełnić dokładne wymogi z ustawy. Dopiero będę się tym zajmował wkrótce. Pozdr.

mmmm56

Posty: 12