Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Cięcie płytek dekoracyjnych

Cięcie płytek dekoracyjnych

Hej – witam. Ostatnio widziałam w telewizji w programie o remontach bardzo fajny pomysł na użycie cegły w kuchni. Będziemy chcieli z mężem coś podobnego u siebie w kuchni zrobić na ścianie. Tylko teraz pytanie – jaką cegłę i skąd kupić, żeby się nadała do takiego pomieszczenia dość specyficznego jak kuchnia, gdzie jednak warunki są dość wilgotne.

bartek33

Posty: 5

 
Moi znajomi mają cegłę na dekoracji w kuchni i podoba mi się jak im to wyszło. Oni z tego co wiem to zatrudniali całe biuro architekta wnętrz, więc mieli wszystko zaplanowane od początku do końca.

gregcie@

Posty: 11

 
W Warszawie można w dobrej cenie kupić prawdziwą cegłę od firmy Retrocegiełka (retrocegielka.pl). Przycinają płytki ze starych cegieł, czyszczą, ale można też sobie montaż zamówić. Ja akurat kupowałem licówki do swojego salonu i sam montowałem. Nie jest to skomplikowane, takie przycięte płytki są lekkie, łatwo można je równo nałożyć. Mają w sprzedaży też cały sprzęt instalacyjny, kleje itp.

Czarek

Posty: 17

 
Ile za metr kwadratowy takich ceglanych płytek trzeba zapłacić? To są ceny porównywalne do tego ile kosztują płytki ceramiczne, czy totalnie nie ma porównania?

modniś344

Posty: 10

 
Cegła cegle nierówna. Można kupić lepszej klasy materiały, które rzeczywiście długo posłużą, jak też cegłę, która się lada moment rozsypie na kawałki. Dużo zależy od tego skąd taka cegła dokładnie podchodzi i jak jest zabezpieczona.

wieciek

Posty: 7

 
Brat coś ostatnio opowiadał, że chce właśnie sobie ściankę z cegieł zrobić w salonie vis a vis telewizora. Ciekawe jak jemu to wyjdzie, bo w sumie na fotkach z projektów które mi pokazywał wygląda to wszystko ekstra.

Oct714

Posty: 11

 
Cegły to nie wiem gdzie kupić, ale z chęcią bym was podpytał przy okazji o prawdziwe dachówki. Gdzie tanio, gdzie w dobrym standardzie można dostać? Podobnie jak cegły tak i dachówki są ponadczasowe, żadna blacha, żadna imitacja tego nie zastąpi jeśli chodzi o parametry.

Marioleczka

Posty: 11