Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Płytki, co polecicie ?

Płytki, co polecicie ?

Witam, znacie jakiś sklep z gigantyczną ofertą płytek z gresu. Podobno to najlepszy materiał do holu, odporny itd. Panele choć porządnej klasy zniszczyły mi się po roku, zarówno teraz nie chciałbym już oszczędzać.

dagaaa5

Posty: 10

 
Takie wrażenie, które robi mozaika na ścianach, jeszcze dobrze zaprojektowana nie jest w stanie nic przebić. Myślałem o tym, zastawiam się czy byłbym w stanie położyć ja sam, żeby zaoszczędzić na glazurniku.

CzeX

Posty: 20

 
Przypadkiem wpadłam na ten sklep. Niesłychanie spodobały mi się podłogi. Fajny system montażu. Pewnie idzie sprawnie, bez większego brudu. Ceny całkiem do rzeczy, być może skuszę się na zmianę w salonie. Mają gigantyczny i oryginalny wybór.

Fanatyk

Posty: 19

 
Remontowaliśmy dom w zeszłym roku i właśnie z płytkami mieliśmy największy problem. To znaczy nie wiedzieliśmy co wybrać. Wprawdzie budżetu nie mieliśmy jakoś istotnie ograniczonego, lecz tyle tego jest, że było ciężko.

omen100

Posty: 24

 
Duży wybór płytek mają tutaj http://www.lu-go.pl. Na sklep wpadłam przy okazji szperania w internecie, bo jestem w trakcie gruntownego remontu. Da się tu wybrać naprawdę dobrej jakości materiały.

Posty: 7

 
Dzięki za polecenie sklepu. Zakupu już dokonałem. Trafiliście w samo sedno moich potrzeb. Takich płytek właśnie szukałem od dawna. Sklep godny polecenia.

Fruuu56

Posty: 18