Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

domy z bali

domy z bali

Zastanawiam się nad budownictwem drewnianym, a bardziej konkretnie nad domem z bali. Czy warto stawiać taki dom, jakich wykonawców wybrać i ogólnie na co zwrócić uwagę? Będę wdzięczna za wszystkie merytoryczne polecenia i wskazówki.

bartek33

Posty: 6

 
Kiedy szukałem wykonawców swojego domu drewnianego bardzo przekonała mnie oferta naturekodom.pl . Polecam ich z bardzo prostego, a jednocześnie niesamowicie wzbudzającego zaufanie powodu. Osoby, które budują domy drewniane w tej firmie, też w nich mieszkają. Poza tym można obejrzeć dom pokazowy i ocenić jakość elementów. Ogólnie wzorowa współpraca, w umowie wszystko jasno opisane, wywiązują się z terminów i warunki absolutnie się nie zmieniają po podpisaniu dokumentów. Niewielu jest takich wykonawców na rynku budownictwa drewnianego. Pozdrawiam i wierzę, że pomogłem.

yarofe

Posty: 25

 
Jeżeli się boisz to wynajmij jednego wykonawcę do budowy domu drewnianego, a drugiego, niezależnego specjalistę do monitorowania prac.

Yuri20

Posty: 8

 
Dom z bali jest całoroczny, więc warto tutaj zwrócić uwagę. Kierowałbym się na twoim miejscu do firm, które mają kompleksową obsługę, np. przy dopasowaniu działki budowlanej i żeby ktoś pomógł ci z pozwoleniem na budowę, bo tutaj są praktycznie zawsze drobne problemy.

Ralphy

Posty: 9

 
Dom drewniany mocno ci zaoszczędzi na fundamentach. Zimą też bez problemu można budować, a to uważam za ogromny plus.

Ticket2Hell

Posty: 23

 
Możesz na początku postawić mniejszy dom, a później ewentualnie go rozbudować. Ja tak zrobiłem i budownictwo drewniane daje bardzo szybkie i mało kosztowne opcje modernizacji. Jeżeli brakuje ci pieniędzy to lepiej postawić nieco mniejszy dom z perspektywą rozbudowy.

andrew66

Posty: 7

 
Nie ma zdrowszego materiału budowlanego od drewna, więc to praktycznie zawsze dobry wybór.

Trener

Posty: 16

 
Weź do współpracy firmy, które posługują się profesjonalnie sosną mazurską. Moim zdaniem to jeden z najlepszych materiałów do budowy domów z bali.

labuh

Posty: 8