Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Obrazy olejne, sklep online ?

Obrazy olejne, sklep online ?

Witam. Udało mi się zakupić po okazyjnej cenie obraz olejny, bardzo mi się podoba, ale mam dylemat co do ramy, wydaje mi się, że zupełnie nie pasuje. Kto zajmuje się profesjonalnie oprawą obrazów w Łodzi. Polecacie kogoś?

Babeczka

Posty: 5

 
Wielkie salonowe obrazy olejne. O tym zawsze marzyłam. Teraz mam już swój dom i salon, więc poszukują galerii sztuki. Na co dzień nie obcuję ze sztuką, ale weszłam na tę stronkę i kilka faktycznie mi się spodobało. Dzięki.

namok

Posty: 11

 
Świetna sprawa, dziękuję za polecenie tej galerii. Właśnie o takie portrety olejne mi chodziło. Nigdzie nie mogłam znaleźć tak dobrych, jak tutaj się prezentują. Mam nadzieję, że i moje zamówienie zostanie tak dobrze zrealizowane. Pozdrawiam.

Grabow12

Posty: 23

 
Dzięki kochani za pomoc. Nieźle naszukałam się tego artysty. Tutaj w tej galerii sztuki jest akurat kilka obrazów, jakie chciałam mieć. W ogóle to świetna sprawa z takimi galeriami internetowymi. Po pierwsze jest rzetelnie i bezpiecznie, po drugie można odwiedzić kilka dziennie:) Polecam dalej i dziękuję za pomoc.

Posty: 12

 
Tutaj macie portrety na zamówienie po prostu idealne, genialne https://www.oprawiamyobrazy.pl/strona/portrety-na-zamowienie. Na stronie można zobaczyć efekt końcowy, bo są umieszczone również zdjecia.

HiT92

Posty: 28

 
Kochani jeśli szukacie obrazów olejnych na sprzedaż to proponuję szukać w profesjonalnie prowadzonych galeriach. Sama natknęłam się dziwna aukcję i dobrze, że chociaż nie straciłam pieniędzy, ale obraz niestety do mnie nie dotarł. Lepiej nawet drożej kupić, ale w pełni bezpiecznie.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Jak dla mnie to najfajniejsze jest to, że galeria sztuki ma też swoja stronę internetową i można tam dokonywać zakupów. Ogólnie to nie mam czasu na częste wychodzenia do takich miejsc, dlatego ta sprawa jest idealna. Wiem, że jeśli chodzi o przesyłkę, to bardzo szybko przychodzi i jest bardzo dobrze zabezpieczona.

Worms

Posty: 17

 
U mnie też spoko. Jeśli chodzi o portrety ślubne to najlepiej zlecić je panu Zbigniewowi. To mistrz od tych spraw. Mój portret wyszedł mu wspaniale, dlatego polecam. Na stronie macie sporo przykładowych prac.

Oct714

Posty: 12