Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fototapety 3D

fototapety 3D

Jakie macie najciekawsze pomysły na aranżację nowoczesnych wnętrz? Proszę o dzielenie się praktycznymi wskazówkami.

namok

Posty: 3

 
Zapytaj, czy fototapetę można umyć mokrą, czy suchą ścierką. To mega ważne po pewnym czasie.

Dziadek

Posty: 9

 
Widziałem u kumpla fototapetę naklejoną na podłogę zamiast dywanu. Świetnie to u niego wygląda. Czujesz się, jakbyś chodził po lesie. Fajnie sobie zrobił razem z architektem wnętrz. Może w takim kierunku pójdziesz?

Alaneq

Posty: 2

 
Na twoim miejscu bym jednak zlecił komuś montaż fototapety, bo można głupie błędy zrobić i zmarnować inwestycję.

Damiano

Posty: 8

 
Bierz taką fototapetę, która przeciwstawia się promieniom słonecznym, żeby nie traciła kolorów, bo to strasznie wygląda, jak masz projekt graficzny na złym materiale. Fizelina teraz jest chyba najpopularniejsza, z tego co pamiętam.

wiking789

Posty: 10

 
Lubię krajobrazy we wnętrzu. Fototapetą stworzyłem sobie kącik medytacyjny. Patrzę w daleki krajobraz, taka przestrzenna grafika, a przy wysokiej jakości odwzorowania szczegółów masz naprawdę piękną aranżację.

TomekK

Posty: 6

 
Fototapeta i parawan dekoracyjny to najlepszy i najtańszy prawdopodobnie sposób na dobry podział przestrzeni w domu. U mnie każdy domownik miał dowolność w wyborze fototapety na ścianę w pokoju i teraz jest przynajmniej oryginalnie.

Fanatyk

Posty: 7

 
Sporo artystycznych wzorów masz na https://www.fototap.pl/fototapety . Właśnie trudno znaleźć fototapety faktycznie oryginalne. W wielu sklepach internetowych tego typu grafiki się po prostu powtarzają, a tutaj jest zupełnie inaczej.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Fototapetami zmieniałem kilka razy zupełnie kolor, głębokość ścian w domu i to jeden z najlepszych pomysłów aranżacyjnych teraz. Często mi się nudzi wykończenie, przestawiam meble, kupuję nowe fototapety, sporo oddałem znajomym.

konrad28

Posty: 27