Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Kochani, kupował ktoś ostatnio fototapetę do domu? Gdzie udało wam się dobra ciekawy motyw? Jak z montażem, można sobie było poradzić we własnym zakresie, czy jednak jakiegoś tapeciarza trzeba było wołać?

Marioleczka

Posty: 3

 
A fototapeta w łazience to według was jest dobry pomysł? Jak sobie taki materiał poradzi z wodą? To mnie martwi i zastanawia najbardziej.

andrew66

Posty: 15

 
Moja siostra sobie bardzo fajną fototapetę dobrała do kuchni – ma połączoną z jadalnią. Jej to rzeczywiście ładnie wyszło razem, obraz przedstawia misę pełną owoców także nawiązuje do specyfiki pomieszczenia jest to wszystko przemyślane.

Kizakkk

Posty: 5

 
Warto sobie przejrzeć zdjęcia fototapet na http://fototap.pl myślę że coś powinno się udać dobrać bo wybór mają mega szeroki i urozmaicony. Ja stąd zamówiłam grafikę dla synka do jego pokoiku. Bardzo mu się taka dekoracja podoba, ma swój indywidualnie zrobiony aranż a dla nastolatka to ważne żeby się wyróżniać :)

Jarcoo45

Posty: 6

 
Teraz to generalnie można poszaleć z aranżacjami wnętrz widzę że ludzie coraz większą uwagę zwracają na design mebli wykończeń i wydają na indywidualne projekty duże pieniądze.

Zbyszek

Posty: 8

 
W sumie to kiedyś miałam pomysł na fototapetę w salonie nawet sobie znalazłam taką ilustrację pokazującą naturalne drewno ale mąż się nie zgodził....niestety ale w małżeństwie trzeba iść na ustępstwa. :P

Anno Domini

Posty: 4

 
Są dobrzy polscy producenci fototapet wcale nie trzeba zamawiać zagranicznych żeby trafić na porządną jakość, bo często słyszę u znajomych że ktoś zamówił materiał z Włoch ktoś inny z Francji..itp. Po co, skoro w PL mamy dobrych producentów?

Posty: 19