Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

profesjonalne aranżacje wnętrz

profesjonalne aranżacje wnętrz

Cześć. Szukam ekipy budowlanej, jaka mi dobrze zrobi wykończeniówkę w domu. Jest to nowy budynek i zależy mi, żeby się prędko do niego wprowadzić, także fajnie jakby ekipa była terminowa i szybka. Pozdr.

xacax

Posty: 20

 
Ja to budowlańców nie znam. Do tej pory nie miałem okazji z takich usług korzystać, natomiast wszystko przede mną pewnie :) Powodzenia, udanych poszukiwań!

michal0120

Posty: 23

 
Heh, teraz to firmy remontowe to jest już inny standard usług niż kiedyś – wyższy of corse ;) Jak się poogląda takie filmy jak Miś, czy Alternatywy 4...tam to była jakość usług :D Będzie pan zadowolony...i te sprawy :D

Dr-House

Posty: 14

 
OJ, u nas to by się przydało łazienkę odnowić. Wygląda tragicznie, zaś ciągle kasy brakuje na jakiś dobry remont. Szkoda, że na jakimś grouponie nie ma takich rzeczy jak – usługi budowlane itd.

Bany07

Posty: 24

 
Miałem jakiś rok temu firmę remontową w domu, natomiast ich to nie polecę za bardzo...narobili bałaganu, w ogóle po sobie nie posprzątali, palili jak najęci...ech.

darkness6

Posty: 26

 
U mnie najgorsze jest to, iż wypada całą instalację elektryczną wymienić w domu. To jest kucia i kucia, będzie dużo gruzu to wywalenia...Już się cieszę na ten remont.:P Pozdro!

JAN-ERR

Posty: 18

 
Hm, ja nie mogę narzekać na firmę od Wojciecha Goślińskiego. Skończyli mi ostatnio robić remont łazienki i polecam. Było trochę starych płytek do skucia jak również nowych do wyłożenia, lecz uwinęli się ze wszystkim sprawnie. ;) Na swojej stronce – www.abartremonty.pl pan Gośliński udziela wielu fajnych porad odnośnie remontów, też swoją drogą pożądane byłoby poczytać, jak coś. Pozdrawiam.

3nder

Posty: 21

 
Witam. Nie wiem za bardzo kogo by Ci tu było dobrze polecić do takiej roboty. Znam kilku budowlańców, natomiast oni to bardziej w innych pracach się specjalizują. Popytam, dowiem się, dam znać! Hejo!

verosss

Posty: 18