Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

rozdzielenie pokoju

rozdzielenie pokoju

Gdzie można zamówić parawan pięcioczęściowy, żeby mi doszedł cały, bez żadnych wad technicznych? Proszę namiary na dobrych producentów.

zenek744

Posty: 1

 
Na balkon sobie przenoszę często parawan. Można dłużej posiedzieć, nawet imprezę zrobić, a nic i tak nie widać :)

Pamooko

Posty: 14

 
W salonie medycyny estetycznej mamy rozdzieloną strefę zabiegową parawanami dekoracyjnymi. Szukałam parawanu, który by wpisywał się w styl wykończenia gabinetu i dopiero udało mi się coś konkretnego znaleźć na https://www.fototap.pl/parawany. Polecam, bo mają naprawdę wiele wzorów i powinieneś skompletować sobie do każdej aranżacji nieruchomości.

czartoryski

Posty: 7

 
W dekoracyjny parawan zainwestuj, bo moim zdaniem uniwersalne rozwiązanie do dzielenia dużych, czy nawet mniejszych pokojów, szczególnie ze współlokatorami.

DevilScream

Posty: 19

 
Według moich doświadczeń parawan to bezinwazyjny sposób na zmianę układu wnętrz, do tego tani i fajnie wyglądający, więc inwestycja godna uwagi.

Gucio

Posty: 10

 
Przede wszystkim parawan dekoracyjny jest znacznie tańszy od wprowadzania całej ścianki działowej. Porównaj sobie koszty, a efektywność jest i tak praktycznie identyczna.

Posty: 3

 
Zawsze parawan możesz sobie przenieść z domu do ogrodu. Ja tak się chronię przed spojrzeniami sąsiadów. Im większy, tym lepszy parawan moim zdaniem.

Worms

Posty: 17