Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

siatki zabezpieczające dla dzieci, ile kosztują ?

siatki zabezpieczające dla dzieci, ile kosztują ?

Dowiadywałam się, że najlepsze do zabezpieczeń są siatki na łóżeczka. Może polecacie jakiegoś producenta. I jeszcze, jak materiał wybrać, żeby był bezpieczny dla malucha. Z góry dziękuję za pomoc.

tomeix

Posty: 4

 
Tutaj macie świetne rozwiązania z siatek zabezpieczających dla dzieci https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkizabezpieczajace-dzieci. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest bardzo dobra zarówno, jeśli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

bobuś34

Posty: 2

 
Super ekstra są te siatki ochronne dla domu :) Można wykonać z nich każde zabezpieczenie i mieć pewność, że naprawdę gwarantują profesjonalną ochronę. Na balkonie sprawdzają się doskonale.

y-grek56

Posty: 5

 
Wszystkim zainteresowanym polecam te siatki na balkon, bo są rzeczywiście sprawdzonym rozwiązaniem. Mam już takie i służą świetnie. Jestem zadowolona, bo w końcu jest czysto, ale też pranie mi nie zwiewa :) Poza tym, jak wnuki przyjadą, to mogą bezpiecznie bawić się na balkonie.

Posty: 6

 
To skorzystam, ponieważ sama mam podobny kłopot w domu z dwójką niesfornych bliźniaków. Na bank zdecyduję się na siatki na łóżeczko, no niestety moje dzieci mają dużo pomysłów na to, jak się z nich wydostać i co gorsza te sposoby są coraz bardziej niebezpieczne. Jeśli chodzi o montaż, to chyba da się to zrobić samemu :)

Black_Riot

Posty: 11

 
Właściwie, co mogę powiedzieć to też, tyle, że te siatki dla domu są świetnej jakości i trudno znaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, które musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Świetna sprawa, polecam każdemu.

strom

Posty: 24

 
Nie martw się, bowiem masz instrukcję i takie siatki na okna kupuje się wraz z elementami montażowymi. Montaż jest szybki i bezproblemowy. Gorzej, jeśli chodzi o ogrodzenia. Wtedy faktycznie konieczny jest jakiś fachowiec, żeby wszystko wyszło dobrze :) Pozdrawiam.

wisła1905

Posty: 5

 
Montaż siatek na łóżeczko jest sprawą szybką i bezproblemową. Nie wypada nawet do tego zamawiać fachowca. A z ogrodzeniem, to naturalnie zależy o które dokładni ci chodzi. Można samemu :)

pawel253

Posty: 3

 
Można bez żadnych obaw skorzystać z tego typu siatek polipropylenowych, ponieważ są mega odporne :) U nas już też zamontowane. Świetna jakość, dlatego bez dwóch zdań polecam każdemu, kto potrzebuje siatek na okna. Można nimi zabezpieczyć w zasadzie każde miejsca, które wymagają zabezpieczenia.

pawel253

Posty: 5

 
Masz tu wolną rękę, bo akurat jeśli chodzi o siatki na schody to mają chyba jakieś standardowe wielkości oczek, ale może się mylę. Sprawdź dokładnie w ofercie. Małe oczko ładniej chyba wygląda :)

grzes3345

Posty: 13