Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Płyty betonowe, szukam sklepu !!

Płyty betonowe, szukam sklepu !!

Mam pytanie odnośnie desek elewacyjnych. Czy to w ogóle spełnia się w domach? Jak coś to dajcie może jakieś namiary, jak gdzieś kupowaliście taki materiał. Chyba bezproblemowa jest do kładzenia, a może to tylko złudne wrażenie ;)

pioner

Posty: 5

 
Wiem, że beton dekoracyjny to bardzo dobry materiał. Sam kładłem u siebie. Minęło już kilka lat i jest wszystko ok. Poza tym to bardzo dobry materiał, jeśli chodzi o utrzymanie czystości.

mikuś89

Posty: 15

 
Daliśmy radę :) Teraz salon wygląda po prostu wspaniale. Zasługa męża i oczywiście loft systemu, czyli przestrzennych paneli, jakie położył. Zakupu też dokonaliśmy w proponowanym prze was sklepie. Mają generalnie niezmiernie dużo fajnych materiałów do wykańczania wnętrz, natomiast i niezmiernie designerskich mebli. Polecam.

pawel253

Posty: 7

 
Jak wejdziecie sobie na stronę tego sklepu to z całą pewnością coś wybierzcie. W poniektórych stylizacjach można się zakochać. Pozdrawiam i życzę udanych remontów. Ja już swój mam za sobą. Opłacało się, a beton architektoniczny polecam niewątpliwie jak najbardziej.

Anno Domini

Posty: 8

 
Mają bardzo dużo ciekawych materiałów wykończeniowych. Moją uwagę przykuły belki rustykalne, rzeczywiście wyglądają jak z drewna. Ciekawe tylko czy w rzeczywistości też tak do złudzenia przypominają drewniane belki. Skuszę się chyba po remoncie u siebie na takie właśnie wykończenie. Czego to teraz nie wymyślą.

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Już sporo sklepów przejrzałem w sieci w poszukiwaniu ciekawych materiałów wykończeniowych do domu. Tutaj rzeczywiście jest spora oferta, mnie podoba się deska elewacyjna. Jeśli naprawdę jest odporna na warunki atmosferyczna, to poszukiwania mam zakończone :)

Sewerynus

Posty: 17

 
Ja mam belki rustykalne u siebie. Są zrobione z odpornego poliuretanu. Jako wykończenie ścian i sufitów – świetna sprawa. Wygląda jak prawdziwe drewno, polecam zobaczyć w ofercie sklepu.

Oct714

Posty: 7

 
Wiem, że beton dekoracyjny to niezwykle dobry materiał. Sam kładłem u siebie. Minęło już kilka lat i jest wszystko ok. Poza tym to niezwykle dobry materiał, jeżeli chodzi o utrzymanie czystości.

Sarenka

Posty: 9

 
Bardzo fajne te panele 3d, sklep proponuje tu moc rozwiązań :) Mnie najbardziej podobają się te w oryginalnym kolorze i fajnie wyglądałyby w salonie. Potrzebny mi tylko jakiś konkretny pomysł jak to dokładnie urządzić i działam. Bardzo spoko materiał, jeśli chodzi o wykończenia.

namok

Posty: 7

 
Z własnego doświadczenia polecam sztukaterię NMC i Orac. Trochę się tego kładzie, więc wiem co mówię. Polecam dobry sklep http://www.popstyl.pl/pl/c/Sztukateria/6

OzZ

Posty: 27