Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

szukam sztukaterii elewacyjnej i wewnętrznej

szukam sztukaterii elewacyjnej i wewnętrznej

Witam, czy panele 3D to waszym zdaniem dobry pomysł do salonu? Gdzie kupujecie, jak oceniać jakość? Chciałbym zebrać w temacie możliwie najwięcej wskazówek.

audi80

Posty: 3

 
Sztukateria moim zdaniem idealnie nadaje się do maskowania różnych rzeczy, np. nierówności, oświetlenia, nawet kontaktów, czy ubytków podczas malowania. Mam w mieszkaniu i sobie chwalę.

dubuś_90

Posty: 12

 
Domki w stylu dworskim ze sztukaterią elewacyjną są coraz popularniejsze. Sztukateria nadaje pewnej ekskluzywności, a nawet w niektórych przypadkach zwiększa wartość nieruchomości, a nie jest wcale droga w instalacji.

labuh

Posty: 6

 
Jak masz antyki we wnętrzu to sztukateria też się przyda. Teraz dość modna aranżacja, a jak skorzystasz z katalogu producenta to niekoniecznie drogie rozwiązanie.

wieslawek

Posty: 5

 
Poproś przy zakupie sztukaterii, żeby ci polecono od razu odpowiedni klej. Zwróć też uwagę na jakość materiałów zastosowanych przy produkcji elementów. Nietoksyczne tylko wchodzą w grę, jeżeli chcesz bezpiecznie użytkować w przyszłości.

Posty: 7

 
Maluj sztukaterię na kolor ścian. Będzie pasować spokojnie. Ewentualnie delikatny kontrast, ale to już trzeba przetestować.

Umber5

Posty: 10

 
Niedawno remontowałem mieszkanie. Przewaga stylu retro z zastosowaniem gzymsów oświetlających ścianę. Testowałem kilka rozwiązań przed montażem. Najlepsze próbki przyszły od perfectstyr.com.pl zdecydowanie. Sztukateria bardzo lekka, a przez to przyjemna w montażu. W porównaniu do niektórych gipsowych odpowiedników to przepaść jakościowa. Wyszło nieźle, każdy element o gładkiej strukturze.

Klakier

Posty: 16

 
Zobacz, czy sztukateria jest faktycznie gładka, bo wtedy sobie spokojnie bez chropowatości pomalujesz. Bierz na początku niewielką serię, testuj, a później zamów większy pakiet.

lunatyx

Posty: 23

 
Sztukateria pasuje najbardziej do stylu po art, dworskiego i glamour. Ewentualnie jeszcze retro. Grunt to nie zaburzyć proporcji z meblami i z innymi elementami wykończenia wnętrz.

Marioleczka

Posty: 12

 
Zrobiłem własny szkic sztukaterii, wysłałem do producenta Perfect Styr z pytaniem, czy można mniej więcej w takim samym stylu zrobić. Udało się bez problemu. Bardzo szybka realizacja poza tym i kontakt nawet przez weekendy.

mniszek56

Posty: 5