Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

firanki balkonowe

firanki balkonowe

Szukam firan i zasłon do pokoju dziecka. Podpowiecie sklepy z takimi ozdobami? Zostało już niedługo do planowanego terminu porodu i już kończymy aranżować pokój dla synka, brakuje w zasadzie tylko kilku dodatków...w tym właśnie firanek :)

amrmas22

Posty: 2

 
Najlepszy jest efekt jak zdejmuję firany do prania to salon taki pusty zostaje, a potem jak zakładam to znowu blask jest przywrócony. To najlepiej pokazuje jak ważnym elementem dekoracji wnętrz są właśnie firany.

sertus34

Posty: 19

 
Na ślubie dostaliśmy od jednej ciotki firany i zasłony niedawno. W sumie już mało kto daje prezenty na ślub, ale na pewno się nam tego typu rzeczy przydadzą, prezent jak najbardziej trafiony.

Uroczy Boys

Posty: 9

 
Akurat firanek to jeszcze internetowo nie zamawiałam, także żadnego konkretnego sklepu nie polecę. Można poszukać na allegro ale tam to gwarancji nie daję że jakościowo towar będzie okej.

Ichigo

Posty: 29

 
Ile trzeba zapłacić za metr bieżący takiej klasycznej, białej firanki teraz? Jak to wychodzi na przykład porównując do ceny rolet rzymskich? Ktoś się pokusi o takie cenowe porównanie?

namok

Posty: 3

 
Bardzo ładną pościel w stylu 3D zamawiałam parę tygodni temu przez portal kasandra.com.pl. Pościel już jest po jednym praniu i nic nie ucierpiała na tym fakcie, kolor się nie stracił, a materiał nie zmechacił, a wiem, że często są problemy po praniu w przypadku pościeli. Sklep z szeroką gamą wzorów i sprawną wysyłką, jakoś specjalnie długo nie kazali mi czekać na dostawę.

Oct714

Posty: 16

 
Ciekawe teraz te firanki mają w sprzedaży, wybór na pewno bardziej urozmaicony niż jeszcze jakiś czas temu. Cenowo też jakoś drogo nie wychodzi, moim zdaniem dużo taniej niż rolety na przykład.

Lupusx

Posty: 10