Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

architekt wnetrz w Warszawie, jaka firma ?

architekt wnetrz w Warszawie, jaka firma ?

Nie mam pomysłu na kuchnię. A to właśnie to pomieszczenie zostało mi do odnowienia. Może są jacyś niedrodzy projektanci wnetrz w Warszawie, którzy mogą pomóc w ramach ofert czegoś naprawdę fajnego?

Andziaaan

Posty: 3

 
Nie mieliśmy później żadnych problemów z zakupem potrzebnych materiałów, bo to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

Annaaa12

Posty: 5

 
To link do rzeczywiście sprawdzonej firmy http://prostudio.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do projektu, jaki stworzyli projektanci wnętrz. Nie było łatwo znaleźć kogoś, kto był w Warszawie tak elastyczny wobec mojego dość mocno okrojonego budżetu :D Naprawdę polecam.

wisła1905

Posty: 11

 
I w końcu jakiego architekta wnetrz w Warszawie wybrałeś? Nie mam pojęcia komu zaufać. Nie wiem nic na temat projektowania, co tu jest szczególnie ważne. Najbardziej zależy mi na znalezieniu gości w Warszawie, którzy podjęliby się projektu w ściśle określonym budżecie.

Marioleczka

Posty: 11

 
A taki architekt wnętrz jest w stanie zrobić szybko wstępną wycenę i czy za takie coś się płaci? Potrzebna mi firma z Warszawy, której zaufam. Chodzi o powierzchnię sklepową, która koniecznie musi być bardzo dobrze zaaranżowana. Duża przestrzeń i sam jakoś nie mogę znaleźć pomysłu.

Aklimer56

Posty: 17

 
Dobrze wiem, co znaczy otwierać biznes. Człowiek liczy wtedy każdą złotówkę. Ale z drugiej strony nie ma to jak od razu przyciągnąć klientów jakimś atrakcyjnym wnętrzem. To też jest bardzo ważne. Jak tylko znajdę telefon do tych moich projektantów wnetrz z Warszawy, dam znać.

Marioleczka

Posty: 11

 
I dobrze, że jest dużo firm projektowych. Masz wybór. Każda firma z reguły ma swoją stronę, na której możesz zapoznać się z portfolio. Wiadomo, że tak do końca nie ma co się nim sugerować, ale to już wielkie coś. Gdy przejrzałem kilka usług projektowania wnętrz w Warszawie, bez problemu wybrałem usługodawcę, który okazał się później mega skuteczny.

dobrawka

Posty: 5

 
To może choćby kilka namiarów na takie studia projektowania wnetrz w Warszawie. Nie chcę firmy, która ma wygórowany cennik. Chcę zmieścić się w określonym budżecie. To nowy lokal, z którym wiąże się nowy biznes :D

namok

Posty: 10

 
A co do budżetu, to koszty na bieżąco kontrolujesz. Nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy. Ja też miałam obawy co do takiej współpracy z projektantami wnetrz, ale niepotrzebnie. Trafiłam na bardzo otwartych i sympatycznych ludzi z Warszawy.

syrena88

Posty: 2

 
Nie da się określić. Za cały dom zapłaciłem sporo, ale opłacało się, bo wszystko jest zrobione na tip top. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć projektantów wnetrz, z których będziesz zadowolony. Nie jestem z Warszawy, więc nie siedzę w temacie. Niemniej jednak wiem, że projekt to najlepsze, na co można się zdecydować.

123doer

Posty: 10