Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Obrazy olejne, gdzie ?

Obrazy olejne, gdzie ?

Mam pytanie do ludzi, które znają się na galeriach sztuki w Warszawie. Gdzie będę mogła obejrzeć bądź ewentualnie kupić jakiś obraz Zbigniewa Kopanii. Podobno wykonuje też portrety na zamówienie? Dziękuję.

Laleczka

Posty: 3

 
Polecam Zbigniewa Kopanię. To wybitny malarz, którego prace można znaleźć tutaj http://www.galeria-mad.pl. Ale to, czym mnie najbardziej zaskoczył to mój portret, który wykonał na zamówienie.

francuzik

Posty: 19

 
Osobiście również podobają mi się portrety w oleju. Nigdy jednakże nie szukałam oferty portretów na zamówienie, więc nie wiem na co zwracać spostrzeżenie. Nie wiem też jaką fotografię wybrać. Generalnie zawsze jestem niezdecydowana, ale w tym wypadku muszę to zmienić:) Pozdrawiam kochani.

Acclaim

Posty: 15

 
W moim salonie wisi obraz Zbigniewa Kopanii. Super artysta malarz. Mam chrapkę na więcej, natomiast budżet niewątpliwie nie pozwala na razie. Polecam wszystkim niezdecydowanym, należałoby zajrzeć do galerii i popodziwiać trochę. Pozdrawiam.

sebuśś4

Posty: 19

 
W moim salonie wisi obraz Zbigniewa Kopanii. Super artysta malarz. Mam chrapkę na więcej, ale budżet oczywiście nie pozwala na razie. Polecam wszystkim niezdecydowanym, warto zajrzeć do galerii i popodziwiać troszkę. Pozdrawiam.

Adi666

Posty: 15

 
Takich portretów jak maluje Zbigniew Kopania, nie maluje nikt inny. Gorąco polecam zapoznać się z jego dorobkiem,a w razie potrzeby to właśnie u tego artysty zamówić swój lub najbliższej osoby portret. Gwarantuję, że wyjdzie genialnie:)

clhseba

Posty: 30

 
Jakoś nie miałam okazji odwiedzić tej galerii. Ale na stronie internetowej przeglądałam obrazy olejne i widać, że tu w Łodzi działają sami profesjonaliści. Bardzo fajnie, że ceny mają znośne. Chyba zdecyduję się na taki właśnie prezent dla rodziców na ich rocznicę ślubu.

rubin

Posty: 13

 
Mieszkam w stolicy, a w tej galerii jakoś nigdy nie udało mi się zagościć:) Odwiedziłam ich stronkę i najniezwyklej urzekły mnie obrazy olejne. W Warszawie jest dużo takich miejsc, ale tu można liczyć na atrakcyjne ceny. Nie kłamią pisząc o tym na stronie internetowej, zarówno w 100% polecam.

fruster

Posty: 9

 
Jak szukacie taniej sprzedaży obrazów znanych artystów to również gorąco polecam tę galerię w Łodzi. Najpierw można zerknąć na stronkę, a później wybrać się typowo do galerii. Bardzo duży wybór.

Trener

Posty: 13