Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz

Cześć – witam. Mam dom w Swarzędzu po babci i chcę go odremontować, bo generalnie design panuje dam dość babciny :) Jakiego projektanta polecicie do takiego przerobienia wnętrz na bardziej nowoczesne?

wigry00

Posty: 5

 
Nie mam pomysłu kogo by tutaj polecić. Jak chcemy zrobić remont to szukam w necie jakiś projektów, inspiracji, jest tego trochę. Można na specjalistycznych portalach zwłaszcza takie wizualizacje znaleźć.

ja2210

Posty: 28

 
Na pewno fachowiec ma tę przewagę, że dokładnie wszystko wymierzy, nie będzie marnował ani centymetra powierzchni, meble i cały aranż zostanie ustawiony na styk. To jest największy plus takiej obsługi moim zdaniem.

strusiek

Posty: 17

 
Ogólnie teraz każdy chce mieć wszystko skrojone na miarę, jest bardzo duża indywidualizacja. Mnie to nie dziwi, sama się głupio czuję jak widzę kogoś w takim samym ubraniu z sieciówki jak ja, więc pewnie z wnętrzami jest podobnie, każdy chce, żeby jego dom był spersonalizowany.

micko

Posty: 17

 
Projekt z całym nadzorem autorskim zamówiłem w biurze Vivere Colorito. Mogę polecić. Chodziło o cały dom. To co mi się podobało tutaj, to fakt, że pani architekt można było o wszystko dopytać, skonsultować się co do materiałów. Duża wiedza, sympatyczne podejście. Z góry zaznaczyłem jakim budżetem dysponuję i właśnie pod tym kątem został opracowany projekt i udało się finansowo wyjść całkiem korzystnie. Można podejrzeć sobie realizacje na stronie studiovc.pl.

Wielki Duch

Posty: 33

 
Cenniki są zróżnicowane jeśli chodzi o projektantów. Jedni biorą więcej, inni mniej. Na pewno trzeba dokładnie ustalić i dowiedzieć się jaki jest zakres usług, co wchodzi w skład ceny, a co jest dodatkowo płatne, żeby potem nie było niespodzianek.

andrew66

Posty: 11

 
Bardzo fajnie nam salon zaaranżowała pani Alina Garstka z Vivere Colorito. Warto do niej napisać, albo przedzwonić. Kontakt od początku bardzo otwarty i profesjonalny. Trzeba przyznać, że pani projektant dużo z nami konsultowała, chciała jak najlepiej trafić w mój i męża gust i oczekiwania, przez co salon wygląda tak jak to sobie wymarzyliśmy. Budżet nie przekroczony, pod względem kosztów wraz z realizacją i materiałami na pewno nie przeszarżowaliśmy.

rolniki

Posty: 29