Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Naklejki ścienne, który sklep??

Naklejki ścienne, który sklep??

Witam serdecznie. Interesuje mnie kupowanie szablonów malarskich, którymi chciałbym udekorować zarówno salon, kuchnię, jak i sypialnię. Czy możecie polecić jakiś sklep internetowy, w jakim je zamówię?

bobusek

Posty: 12

 
Mam wrażenie, że naklejki na ścianę nie mają lepszej alternatywy. To bardzo wygodny sposób na to, aby na ścianie znalazł się odpowiadający potrzebom domowników wzór. Z własnego doświadczenia wiem, że sklepy internetowe proponują zdecydowanie największą ilość wzorów, z jakimi możemy mieć styczność :)

Ptaszyna

Posty: 26

 
Wybierałam już raz naklejki na ścianę do pokoju dziecka, niemniej jednak to było zdecydowanie łatwiejsze niż wybór naklejek do salonu. Wydaje mi się, iż dziecku wybrałam po prostu ulubionego bohatera i było po sprawie :)

robson900

Posty: 34

 
Mój dom po zastosowaniu naklejek ściennych jest po prostu atrakcyjniejszy. Każdy gość mi podkreśla, że dobrze dobrałam ozdoby, co mnie mocno raduje ;)

Grabow12

Posty: 25

 
Miejscem, w którym regularnie nabywam szablony malarskie jest sklep internetowy http://www.naklejkolandia.pl/k59,szablony-malarskie-z-tworzywa-wielorazowe.html. Polecam!

wersacze4

Posty: 19

 
Faktycznie każdy winien sprawdzić, co mają mu do zaoferowania szablony malarskie. W mojej skromnej opinii są lepsze od naklejek, ponieważ można je wykorzystać dowolną liczba razy. Mąż czyni cuda w związku z tym, że obiekty powstałe dzięki szablom mogą by wielokolorowe. Nasz salon jest piękniejszy.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Sam do wykonania odbicia lustrzanego wzoru wykorzystałem szablony malarskie, z którymi spotkałem się w ofercie jednego z dużo sklepów internetowych, jakie mają je najpewniej w ofercie. Zapłaciłem zaledwie 50 zł za doskonały szablon. Polecam takie rozwiązanie!

dyduch34

Posty: 21

 
Moje oczekiwania względem tego, co zaoferują mi naklejki ścienne nie były wygórowane, ale sam produkt sprostał moim oczekiwaniom. Gigantyczny plus za to, iż można wybierać dogodny rozmiar wzoru.

gregcie@

Posty: 18

 
Za nasze naklejki na ścianę płaciliśmy zaledwie 35 pln od sztuki. Ukierunkowaliśmy się na gwiazdy światowego kina, jakie teraz dekorują nasz salon. Są wyśmienite!

Klarka34

Posty: 14

 
Wybierając naklejki ścienne polecam Wam z odpowiednią troską podejść do ich rozmiaru. Popełniłem ten błąd, że wybrałem wzór, który były zbyt małe i są widoczne wyłącznie z niewielkiej odległości. Nie tworzy to zbyt dobrego efektu w salonie o naprawdę sporej powierzchni.

mamuska

Posty: 16