Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Panele ścienne 3d

Panele ścienne 3d

Hej, witam wszystkich. Szukam sklepu z dużym wyborem wewnętrznej sztukaterii dekoracyjnej. Sam chcę się zająć montażem, więc zależy mi na tym, żeby tworzywo się mnie słuchało i nie było problemów ze sklejeniem. Gdzie takie rzeczy kupujecie?

audi80

Posty: 7

 
Warto sobie przejrzeć dekoracje na stronie perfectstyr.com.pl. Mają bardzo duży wybór, nie ma kształtu sztukaterii którego by nie mieli dostępnego. Sprawny kontakt z obsługą, dobrze mi doradzili co do materiałów do ozdobienia elewacji. Fachowe doradztwo, widać, że pracują tam osoby, które same taką sztukaterię wykładają i wiedzą jak to wygląda od strony praktycznej a nie tylko suchej teorii..

czeslaww

Posty: 16

 
Szukam też takich dekoracji i już mam w sumie kilka modeli i kilka sklepów na oku. Sądziłem, że wybór będzie bardziej ograniczony ale nie jest źle, jakościowo to wszystko wygląda też dość przyzwoicie.

Laleczka

Posty: 12

 
Jeszcze kupić sztukaterię do wnętrz to nie jest problem, ale elewacyjne elementy są trudno dostępne. Oczywiście mówię o takich w dobrej jakości, bo taniego dziadostwa to nie brakuje.

x_0czes

Posty: 16

 
Firma mojego kolegi takie dekoracje kładzie ale skąd oni sztukaterię kupują to nie mam pojęcia. W każdym razie widziałem kilka ich realizacji i naprawdę fajnie to estetycznie wygląda. Głównie mam na myśli wykończenia wnętrz.

Grabow12

Posty: 4

 
Na domu sąsiada jest taka sztukateria założona i powiem że nawet fajnie to dla oka wygląda. Wisi to już chyba z drugi rok i nie widzę, żeby mu się coś sypało, pękało, odpadało czy coś w tym stylu. Ciekawe czy to są polskie dekoracje, czy z jakiegoś importu.

Lupusx

Posty: 6

 
Nie wiem gdzie taki styropian robią na dobrym poziomie. Raczej jako firma tego typu dekoracji nie robimy, bo też za dużego zainteresowania sztukaterią jakoś u nas w okolicy nie ma. Ludzie zdecydowanie wolą inne dekoracje. Każdy ma jakiś swój gust.

syrena88

Posty: 10

 
Zastanawiam się nad sztukaterią zewnętrzną, ale trochę się boję na ile taki styropian sobie z pogodą poradzi. Deszcz, śnieg, grad, słońce, mróz – wiadomo jaka jest pogoda w Polsce, bardzo wymagająca i też dla takich dekoracji nie za przyjazna.

transerwis

Posty: 7

 
Niby ozdób tego rodzaju jest sporo, ale jak ostatnio potrzebowałem trochę innego rodzaju gzymsu niż standard to był problem. Brakuje tych kształtów mniej typowych, za to dużo jest uniwersalnych, klasycznych modeli.

bartek33

Posty: 12