Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

rolety Warszawa, szukam

rolety Warszawa, szukam

Pomóżcie odszukać jakichś profesjonalistów od plis okiennych w woj. mazowieckim. Nie znam się na tym zupełnie, a żona uparła się właśnie na coś takiego ;) Piszcie, albowiem mam nóż na gardle :D Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

FOTOhihi

Posty: 1

 
Jeszcze nie miałam okazji w rzeczywistości sprawdzić, jak takie plisy wyglądają i jak działają. Mam rozeznanie w roletach dzień noc, które kupiłam w Warszawie wraz z montażem. Jestem zadowolona. Pewnie minie trochę czasu i znowu będę zmieniała. Być może wtedy zdecydują się na plisowane żaluzje, które dziś są naprawdę bardzo modnym rozwiązaniem.

micko

Posty: 15

 
No tak właśnie sobie teraz oglądałam i rzeczywiście mam dylemat :( Nie wiem, czy wybrać, żaluzje czy rolety dzień i noc. Widziałam, że w Warszawie jest mnóstwo sprawdzonych sprzedawców, którzy proponują rzeczywiście jakościowy asortyment. Mają i to i to. Fajnie, jakbyście podpowiedzieli coś na temat tych rolet.

Jarko445

Posty: 9

 
Też miałem podobny problem :) Plisy okienne w województwie mazowieckim to po prostu istny zawrót głowy. W końcu wybrałem tę firmę http://ombra.pl. Żaluzje są solidne i ładne. Żona zadowolona, co oczywiście jest dla mnie kwestią najważniejszą ;) Strona tej marki jest bardzo dobrze przygotowana pod klienta. Znajdziesz tam wszelkie istotne informacje.

TomekK

Posty: 7

 
Podzielam twoją opinię. Uprzednio miałam normalne rolety. Teraz w końcu zdecydowałam się na plisy okienne i udało mi się je kupić w mazowieckim w rzeczywiście dobrej cenie wraz z usługa montażu. Nie chodzi o to, iż komuś narzucam wybór, natomiast plisowane żaluzje są według mnie najlepsze.

Różyczka

Posty: 20

 
Mąż montował samodzielnie, więc zaoszczędziliśmy parę złotych :) Tyle, że nerwów było przy tym sporo. Jak się nie znacie, to wydaje mi się, że lepiej dopłacić i zamówić usługę. Nie mam pojęcia, ile to kosztuje, ale takich usługodawców od żaluzji w Warszawie jest dużo. Na pewno znajdziesz kogoś do rzeczy :) Czytaj opinie.

onja45

Posty: 6

 
Poszukaj koniecznie opinii. Jak to w każdej branży bywa, w roletach na terenie woj. mazowieckiego będziesz mieć do czynienia z fachowcami i pseudo fachowcami. Przejrzyj jeszcze inne fora, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Jest tego naprawdę spora ilość. Pozdrawiam.

Marioleczka

Posty: 7

 
Z doświadczenia powiem, że rolety dzień noc są rzeczywiście super. Zakupiłam w Warszawie wraz z montażem. Uprzednio wzbraniałam się przed tego typu innowacją :) Natomiast rzeczywiście sprawdzają się w mocno nasłonecznionym pokoju.

Boberkowy

Posty: 6

 
Warto poczytać trochę opinii lub wybrać firmę od rolet, która znana jest w Warszawie. Pierwsza z brzegu nie brzmi dobrze :D Poświęć trochę czasu na sprawdzenie, co piszą o usługach inni. To najlepszy sposób na znalezienie dobrego produktu i usługi. Też tak właśnie będę musiał :)

andrew66

Posty: 10

 
No tak właśnie sobie teraz oglądałam i naprawdę mam dylemat :( Nie wiem, czy wybrać, żaluzje czy rolety dzień i noc. Widziałam, że w Warszawie jest sporo sprawdzonych sprzedawców, którzy oferują naprawdę jakościowy asortyment. Mają i to i to. Fajnie, jakbyście podpowiedzieli coś na temat tych rolet.

grzes3345

Posty: 11